Aiz katra veiksmīga vīrieša stāv veiksmīga sieviete!
Vai Tu tāda esi? Veiksmīgas attiecības sākas ar "sakārtotu" galvu. Kļūsti sava vīrieša mīlestības un centienu vērta 2 mēnešu laikā!
Kā to izdarīt? Uz visiem laikiem novēršot bērnības un citu traumu sekas, zemapziņas blokus un fobijas. Pateicoties "Veiksmes terapijas" programmai, Tu iegūsi kāroto rezultātu maksimāli īsā laikā. GARANTĒTI!
Tas attiecas uz Tevi, vai ne?
 • Tavi uzskati un vīrusu programmas grauj Tavu iespēju labi dzīvot, jo nerod kopsaucēju ar Tavu partneri.
 • Mēdz manipulēt vai bļaut uz saviem bērniem, kuriem pagaidām nav iespējais aiziet no Tevis kā Taviem partneriem? Šaubas Tev laupījuša jau daudzas iespējas nopelnīt, uzticēties un rīkoties, parādot bērniem rīcības modeli, kuru viņi pārņem nemanot.
 • Esi šķīrusies, pamesta vai vīlusies attiecībās un kaut kas nostrādā pret tevi! Vīrieši nenovērtē Tavas labās īpašības. Ko Tu varētu paveikt, ja mācētu veidot izdevīgas un laimīgas partnerattiecības? Vai Tas vairotu pārticību Tavā dzīvē?
 • Bildēm sāc izmantot filtrus? Katra krunciņa rada šaubas par vējā palaisto laiku, ja nu vairs neesi Tā atraktīvā, jaunā, iedvesmojošā? Pašvērtējumam nepalīdz arī daudzie kursi par iekšējās dievietes atrašanu un dvēseles izzināšanu, jo tie Tevi aizveduši prom no reālās dzīves!
 • Vai esi laba māte, kurai pietiek laiks un enerģija saviem bērniem? Planšetēs pavadītais laiks un bērnu liekais svars mūsdienās liecina par pretējo. Cik ilgi esi gatava to attaisnot?
 • Visu vari pati, neatstājot vīrietim vietu savā dzīve vai piesaisti tikai rīcībnespējīgus un Tevi necienošus vīriešus? Kurp tas Tevi jau ir aizvedis? Kas Tev traucē būt par sievieti, kurai vīrietis ir gatavs dot visu?
Kristīne Vaitaite
Veiksmes terapeite
Bagātība izpaužas caur apbrīnojamām attiecībām, laimes pilnību ikdienas sīkumos, mīlestību, kas spēj mainīt pasauli, un veselību, kas nodrošina ilgstošu dzīvesprieku.
Kristīne Vaitaite
Veiksmes terapeite
Bagātība izpaužas caur apbrīnojamām attiecībām, laimes pilnību ikdienas sīkumos, mīlestību, kas spēj mainīt pasauli, un veselību, kas nodrošina ilgstošu dzīvesprieku.
Мūsu autortiesību programma «Veiksmes terapija» jau ir mainījusi simtiem cilvēku dzīves, kuri iepriekš cīnījās ar savām problēmām. Mēs Tevi uzvedīsim uz ceļa, kuru ejot Tu kļūsi par labāko sevis versiju. Tomēr pirmo soli jāsper Tev, jo nevaram gribēt Tavā vietā — atstāj pieteikumu uz bezmaksas sarunu.
— Zigmārs & Kristīne

Pateicoties mūsu programmai Tu varēsi:
 • Pārvarēt bailes, kompleksus un ierobežojošās blokādes, neatkarīgi no tā, kurā jomā tie ir koncentrēti.
  01
 • Atbrīvoties no pārliecībām, kas ir uzspiestas no vecākiem, skolas, sabiedrības un traucē sasniegt Tavus mērķus.
  02
 • Atbrīvoties no skumjām, aizmirst aizvainojumu un dusmas, izkļūsi no depresijas, atbrīvosies no negatīvajām emocijām, kas ēd Tevi no iekšpuses.
  03
 • Atgūsi sevi un atcerēsies savu aicinājumu. Tas ļaus justies patiesi brīvam/-ai un Tu varēsi dzīvot pēc paša/-s nospraustiem mērķiem.
  04
Izdarām to kopā!
Kā jebkurās attiecībās, kurā iesaistīti divi cilvēki, Veiksmes terapijas panākumi ir atkarīgi no mums abiem. Tādēļ no mums saņemsi zināšanas un pieredzi, bet Tavs uzdevums ir atvērtība un gatavība mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Sagatavojies tam, ka šīs attiecības sniegs visvērtīgāko pieredzi Tavā dzīvē.
4 vienkārši soļi
1
Piesakies uz bezmaksas sarunu.
2
Bezmaksas saruna.
3
Pēc Tavas vēlmes uzsākt terapiju Tu veic kursa apmaksu.
4
Baudi sevis jauno versiju!
Kādēļ Tev mums jāuzticas?
 • Mums ir pazīstams Tavs stāvoklis.
  Arī man reiz bija grūtības ar šaubām, bailēm, dusmām, sāpēm, bezcerību un apātiju. Arī es esmu bijis bezizejā tā, ka rokas nolaižas.
 • Mēs arī atradām izdziedināšanos pateicoties Veiksmes terapijas programmai.
  Tāpat, kā Tev, sākumā arī es šaubījos par šīs metodes efektivitāti, bet pieredzējuši speciālisti ieviesa kārtību manā prātā. Tagad es to uzturu pastāvīgi.
 • Mēs mācījāmies pie labākajiem.
  Mēs tikām apmācīti Amerikas Hipnozes Akadēmijā, kur ieguvām instrumentus garīgai dziedināšanai. Sākumā tas, ko redzējām tur, likās kā brīnums, bet tagad, atkārtojot šādus "brīnumus", mēs zinām, ka tā ir meistarība.
 • Mēs dzīvojam tā, kā vēlamies.
  Tu iespējams pat neiztēlojies to tagad, bet mēs jau sen zinām, kas ir īsta laime. Esam izveidojuši labas attiecības savā ģimenē, nodarbojamies ar iemīļotu darbu un pelnam pienācīgus ienākumu. Arī Tu to varēsi sasniegt.
 • Mēs piedāvājam konkrētus risinājumus!
  Nesaki atkal "nu, mēģināsim šādi" un "varbūt pēc dažiem gadiem kaut kas mainīsies", bet esiet šeit un tagad. Tev vienkārši ir jāvēlas mainīt sava dzīve. Visas pārējās nianses ir tikai detaļas.
Dzīve Tev izplūst cauri pirkstiem. Pat tagad, kad lasi šīs rindas. Tu nevari vairs atļauties atlikt pārmaiņas uz vēlāku laiku. Ir pienācis laiks rīkoties!
Viņi savas dzīves jau ir samainījuši
Laipni aicinām apmeklēt mūsu sociālās vietnes, jo mums ir patiess prieks komunicēt ar mērķtiecīgiem un uz izaugsmi orientētiem cilvēkiem.

Email: info@veiksmesterapija.com

© All Rights Reserved. 2024. veiksmesterapija.com

*Earnings and income representations made by Veiksmes terapija and veiksmesterapija.com and their advertisers/sponsors are aspirational statements only of your earnings potential. These results are not typical, and individual results will vary. Achieving similar results requires hard work and persistence. The results mentioned on this page are OUR results and based on our testing. We cannot guarantee that you will achieve similar results.

This site is not affiliated with or endorsed by Facebook. Additionally, this site is not endorsed or sponsored by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc

Made on
Tilda