Pamācība soli pa solim, kā saprast ar ko nodarboties, kā izveidot savu pakalpojumu, kā radīt pieprasījumu un veiksmīgi pārdot savu pakalpojumus, lai Jūs pelnītu 10 tūkstošus mēnesī.

.
Ko Jūs iegūsiet?
  • Instrumentus
    Pierādīti biznesa instrumenti, kas strādā šodien Latvijā. Personīgi testēti un garantē 100% efektivitāte.
  • Pieredze
    Mentors Zigmārs, ar 16 gadiem pieredzes celtniecībā, zina, kā gūt panākumus. Šajā programmā jūs iegūsiet nepieciešamās zināšanas, lai sasniegtu savus mērķus.
  • Individuāla konsultācija
    Iegūsiet individuālu konsultāciju ar Zigmāru, kur kopā pārrunāsim Jūsu ideju un koriģēsim jūsu plānu lai tas būtu vēl veiksmīgāks.
Pakalpojuma cenas
399 EIRO
599
Vienreizējs maksājums! Iegūsti pilnu pieeju 2 mēnešu kursam. Tie kas pasūtīs līdz aprīļa beigām, Jūsu mērķu izvērtēšani iegūs vienu individuālu konsultāciju ar Zigmāru!
Pirkt
Individuāls mentorings
Iegūsti pilnu pieeju 2 mēnešu kursam. Individuāls mentorings lielu mērķu sasniegšanai.
Pieteikties konsultācijai
Zigmārs Vaitaitis
Uzņēmējs, izaugsmes koučs, hipnoterapeits

Ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā un sasniegumu apgrozījumā no 0 līdz 1,5 miljoniem eiro gadā, esmu apguvis un iemācījies vērtīgus rīkus un stratēģijas, kas palīdz cilvēkiem iegūt finansiālo brīvību.

Mana misija ir būt Tavam ceļvedim uz jaunu finansu līmeni.

Neatkarīgi no tā, vai tu esi jauns uzņēmējs, kas vēlas sākt savu biznesu, vai pieredzējis profesionālis, kurš vēlas sasniegt jaunas virsotnes, es esmu šeit, lai sniegtu Tev praktiskas stratēģijas, motivāciju un atbalstu ceļā uz veiksmi.

Izstrādātais rīcības plānu, kas pielāgots tieši Tev un Taviem mērķiem. Es palīdzēšu Tev identificēt šķēršļus, pārvarēt ierobežojošās pārliecības un attīstīt spēkus, kas nepieciešami, lai Tu iegūtu finasiālo brīvību. Kopā mēs to sasniegsim.

Es vēlos pēc iespējas ātrāk sākt pelnīt!
Atstāj savus rekvizītus tagad un saņem rēķinu savā epastā! Pēc rēķina apmaksas tajā pašā dienā iegūsiet pilno pieeju programmai.
Mēs strādājam lai padarītu mūsu klientus laimīgus.
Nosūtīt savus datus rēķinam. ( Privātperonām jāaizpilda tikai pirmās trīs sadaļas)
Laipni aicinām apmeklēt mūsu sociālās vietnes, jo mums ir patiess prieks komunicēt ar mērķtiecīgiem un uz izaugsmi orientētiem cilvēkiem.

Email: info@veiksmesterapija.com
Made on
Tilda