Atrodoties pastāvīgā emocionālajā bedrē, Tu atsakies no realizācijas, mīlestības un naudas! Ja vēlies to mainīt, tad palīdzēšu atbrīvot Tavu potenciālu.

Kā to izdarīt? Uz visiem laikiem novēršot zemapziņas blokus un kompleksus, bailes. Pielietojot efektīvus zemapziņas terapijas un mārketinga instrumentus un savu 16 gadu veiksmīgo pieredzi uzņēmējdarbībā. Un "Veiksmes terapijas" programmā, Tu iegūsi kāroto rezultātu.
Vai Tu gribi būt vīrietis, kurš ir:
 • 1
  Pārliecināts par sevi un zin ko dzīvē vēlas.
 • 2
  Nesamierinās ar mazumiņu un ir gatavs uzvarēt jebkuru dzīves situāciju.
 • 3
  Kurš ir spējīgs aizstāvēt savu viedokli un gatavs turpināt vairot savu pašpārliecinātību.
Zigmārs Vaitaitis
Uzņēmējs, zemapziņas terapeits, holistiskās dziedināšanas speciālists, izaugsmes koučs

Ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā un sasniegumu apgrozījumā no 0 līdz 1,5 miljoniem eiro gadā, esmu apguvis un iemācījies vērtīgus rīkus un stratēģijas, kas palīdz cilvēkiem iegūt finansiālo brīvību.

Mana misija ir būt Tavam ceļvedim uz jaunu finansu līmeni. Es nodrošinu individuālu un personalizētu atbalstu, lai atbrīvotu Tavu potenciālu un palīdzētu Tev sasniegt mērķi.

Neatkarīgi no tā, vai tu esi jauns uzņēmējs, kas vēlas sākt savu biznesu, vai pieredzējis profesionālis, kurš vēlas sasniegt jaunas virsotnes, es esmu šeit, lai sniegtu Tev praktiskas stratēģijas, motivāciju un atbalstu ceļā uz veiksmi.

Kopā mēs izstrādāsim rīcības plānu, kas pielāgots tieši Tev un Taviem mērķiem. Es palīdzēšu Tev identificēt šķēršļus, pārvarēt ierobežojošās pārliecības un attīstīt spēkus, kas nepieciešami, lai Tu iegūtu finasiālo brīvību. Es garantēju, ka kopā mēs to sasniegsim.
Мūsu autortiesību programma «Veiksmes terapija» jau ir mainījusi simtiem cilvēku dzīves, kuri iepriekš cīnījās ar savām problēmām. Mēs Tevi uzvedīsim uz ceļa, kuru ejot Tu kļūsi par labāko sevis versiju. Tomēr pirmo soli jāsper Tev, jo nevaram gribēt Tavā vietā — atstāj pieteikumu uz bezmaksas sarunu.
— Zigmārs

Pateicoties mūsu programmai Tu varēsi:
 • Pārvarēt bailes, kompleksus un ierobežojošās blokādes, neatkarīgi no tā, kurā jomā tie ir koncentrēti.
  01
 • Atbrīvoties no pārliecībām, kas ir uzspiestas no vecākiem, skolas, sabiedrības un traucē sasniegt Tavus mērķus.
  02
 • Atbrīvoties no skumjām, aizmirst aizvainojumu un dusmas, izkļūsi no depresijas, atbrīvosies no negatīvajām emocijām, kas ēd Tevi no iekšpuses.
  03
 • Atgūsi sevi un atcerēsies savu aicinājumu. Tas ļaus justies patiesi brīvam/-ai un Tu varēsi dzīvot pēc paša/-s nospraustiem mērķiem.
  04
Izdarām to kopā!
Kā jebkurās attiecībās, kurās iesaistīti divi cilvēki, Veiksmes terapijas panākumi ir atkarīgi no mums abiem. Tādēļ no mums saņemsi zināšanas un pieredzi, bet Tavs uzdevums ir atvērtība un gatavība mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Sagatavojies tam, ka šīs attiecības sniegs visvērtīgāko pieredzi Tavā dzīvē.
4 vienkārši soļi
1
Piesakies uz bezmaksas sarunu.
2
Bezmaksas saruna.
3
Pēc Tavas vēlmes uzsākt terapiju Tu veic kursa apmaksu.
4
Baudi sevis jauno versiju!
Kādēļ Tev mums jāuzticas?
 • Mums ir pazīstams Tavs stāvoklis.
  Arī man reiz bija grūtības ar šaubām, bailēm, dusmām, sāpēm, bezcerību un apātiju. Arī es esmu bijis bezizejā tā, ka rokas nolaižas.
 • Mēs arī atradām izdziedināšanos pateicoties Veiksmes terapijas programmai.
  Tāpat, kā Tev, sākumā arī es šaubījos par šīs metodes efektivitāti, bet pieredzējuši speciālisti ieviesa kārtību manā prātā. Tagad es to uzturu pastāvīgi.
 • Mēs mācījāmies pie labākajiem.
  Mēs tikām apmācīti Amerikas Hipnozes Akadēmijā, kur ieguvām instrumentus garīgai dziedināšanai. Sākumā tas, ko redzējām tur, likās kā brīnums, bet tagad, atkārtojot šādus "brīnumus", mēs zinām, ka tā ir meistarība.
 • Mēs dzīvojam tā, kā vēlamies.
  Tu iespējams pat neiztēlojies to tagad, bet mēs jau sen zinām, kas ir īsta laime. Esam izveidojuši labas attiecības savā ģimenē, nodarbojamies ar iemīļotu darbu un pelnam pienācīgus ienākumu. Arī Tu to varēsi sasniegt.
 • Mēs piedāvājam konkrētus risinājumus!
  Nesaki atkal "nu, mēģināsim šādi" un "varbūt pēc dažiem gadiem kaut kas mainīsies", bet esiet šeit un tagad. Tev vienkārši ir jāvēlas mainīt sava dzīve. Visas pārējās nianses ir tikai detaļas.
Dzīve Tev izplūst cauri pirkstiem. Pat tagad, kad lasi šīs rindas. Tu nevari vairs atļauties atlikt pārmaiņas uz vēlāku laiku. Ir pienācis laiks rīkoties!
Viņi savas dzīves jau ir mainījuši!

Laipni aicinām apmeklēt mūsu sociālās vietnes, jo mums ir patiess prieks komunicēt ar mērķtiecīgiem un uz izaugsmi orientētiem cilvēkiem.

Email: info@veiksmesterapija.com

© All Rights Reserved. 2024. veiksmesterapija.com

*Earnings and income representations made by Veiksmes terapija and veiksmesterapija.com and their advertisers/sponsors are aspirational statements only of your earnings potential. These results are not typical, and individual results will vary. Achieving similar results requires hard work and persistence. The results mentioned on this page are OUR results and based on our testing. We cannot guarantee that you will achieve similar results.

This site is not affiliated with or endorsed by Facebook. Additionally, this site is not endorsed or sponsored by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc

Made on
Tilda