Pamācība soli pa solim, kā izprast savu aicinājumu, izveidot klientu plūsmu, veiksmīgi pārdot savus pakalpojumus un attīstīt pieprasītu privātpraksi alternatīvās medicīnas un dziedināšanas jomā.
Programma soli pa solim, kā saprast savu aicinājumu, kļūt par Nr. 1 ekspertu savā jomā!
Ko Jūs iegūsiet HTA apmācības laikā?
 • Jūs sapratīsiet, kā darbojas un funkcionē cilvēka psihe.
 • Jūs izpratīsiet, kā tiek uzturēti un kāpēc tiek aktivizēti negatīvie cilvēku uzstādījumi.
 • Jūs apgūsiet veidus, kā atklāt jebkurus psihosomatiskās slimības cēloņus un tos novērst.
 • Jūs apgūsiet tehnikas psihotraumu un problēmu pamatcēloņu ātrai diagnosticēšanai.
 • Ja Jūs jau strādājat ar cilvēkiem, tad Jūsu arsenālam pievienosies spēcīgākās metodoloģijas, tehnikas un darbs ar personības daļām.
 • Jūs apgūsiet hipnozi un klientu ievešanu somnambulizmā dažu minūšu laikā.
 • Jūs spēsiet risināt lielāko daļu klientu problēmu 1-8 sesijās.
 • Jūs apgūsiet regresiju un progresijas metodes, sapratīsiet kā efektīvi palīdzēt pieaugušajiem tikt galā ar problēmām, tādām kā apsēstību, neadekvātu uzvedību, atkarībām, obsesīvi kompulsīviem traucējumi, depresiju, lieko svaru utt.
 • Jūs apgūsiet augsti apmaksātu nodarbošanos, saņemsiet reāli darbojošos instrumentus jau mācību procesā.
 • Jūs iegūsiet pašpārliecinātību savā kompetencē un spēkā, jo spēsiet palīdzēt milzīgam cilvēku skaitam!
 • Jūs izpētīsiet visus alternatīvās medicīnas biznesa uzsākšanas un vadīšanas posmus.
 • Jūs apgūsiet, kā piesaistīt tikai tos klientus, ar kuriem vēlaties strādāt un Jums vairs nebūs nepieciešams mocīties ar visiem, kas nonāk Jūsu virtuālajā offisā. Jūs ieviesīsiet spēcīgu klientu filtrēšanas instrumentu un viegli varēsiet atteikties no tiem, ar kuriem nevēlaties strādāt.
 • Jūs apgūsiet pārdošanu! Jo pārdošana ir vissvarīgākais solis jebkura veiksmīga biznesa vadīšanai.
 • Desmitiem alternatīvās medicīnas speciālistu jau ir palīdzējuši tūkstošiem cilvēku, sakārtojot savu personīgo dzīvi un kļūstot par paraugu citiem.
Katrs profesionāli izdarītais solis pietuvinās Tevi 10 tūkstošiem Eiro mēnesī.
Hipno-transformācijas akadēmija ir ceļvedis, kas palīdzēs Tev sasniegt šo mērķi!
Hipno-transformācijas akadēmija palīdzēs ikvienam veikt finasiālo lēcienu.
 • Praktizēšana
  Iemaņas zemapziņas terapijā, psiholoģijā, NLP, theta healing un dziedināšanā.
 • Treneriem
  Holistiskās dziedināšanas speciālistiem, NLP, pašizaugsmes un biznesa izaugsmes treneriem.
 • Koučs
  No hipno-transformācijas studenta līdz dzīves un izaugsmes kauča un dziednieka iemaņām.
 • Cilvēkiem
  Tiem, kuri vēlas padarīt šo pasauli labāku, palīdzot un virzot uz izaugsmi.
 • Labdaris
  Jūs ne tikai dalīsieties savos panākumos, bet palīdzēsiet arī citiem kļūt labākiem.
 • Meklētājiem
  Tiem, kuri meklē sevi un vēl nezin, kā varētu būt noderīgi šai pasaulei.
Zigmārs un Kristīne Vaitaiti
Esam Latvijas vadošie zemapziņas terapeiti un ekspertu reputāciju šajā jomā ir veidojis mūsu darbs ar klientu apmierinātību. Ar mūsu palīdzību klienti ir spējuši atrast savu iekšējo mieru, pārliecinātību, pārvarējuši personīgos šķēršļus un sasnieguši savus mērķus.
Mūsu praksē klienti ne tikai atrod atbildes uz savām problēmām, bet arī attīsta spējas un prasmes, lai uzlabotu savu dzīvi visos aspektos ilgtermiņā. Mūsu sesijas ir piepildītas ar empātiju, sapratni un profesionālu atbalstu, kas ļauj klientiem justies komfortabli un droši.
Esam pazīstami arī kā lieliski motivatori un iedvesmotāji. Mūsu vērtības, darba metodes un pieeja palīdz klientiem transformēt un uzlabot savu pašsajūtu un dzīvi kopumā, sasniedzot jaunu līmeni mentālajā izaugsmē, attiecībās un finansēs.

Viņi savas dzīves jau ir mainījuši!
"Vīrieša mantojums": radot jaunu nākotni un stiprinot latviešu vērtības pasaulē.
Programma "Vīrieša mantojums" ir izstrādāta ar divkāršu mērķi: pirmkārt, radīt nozīmīgu un ilgtspējīgu mantojumu mūsu bērniem un mazbērniem, un otrkārt, stiprināt latviešu pozīciju pasaulē. Šīs iniciatīvas pamatā ir fakts, ka pašreizējā situācija, kurā Latvijas vīrieši dzīvo ievērojami īsāku dzīvi nekā sievietes, un kurā viņu emocionālā labklājība bieži tiek apdraudēta, rada ne tikai personīgas, bet arī sociālas sekas. Daudzas no šīm sekām izpaužas kā ierobežojošas uzskatu sistēmas, piemēram, "es neesmu pietiekoši labs" vai "man nepienākas laba dzīve", kas tiek pārmantotas no paaudzes paaudzē un kavē individuālu un kolektīvu attīstību.

"Vīrieša mantojuma" galvenais mērķis ir izmainīt šo paradigmu, veicinot vīriešu garīgo, emocionālo un fizisko veselību, lai viņi varētu radīt pozitīvu mantojumu nākamajām paaudzēm. Programma sniedz dalībniekiem rīkus un atziņas, kas nepieciešamas, lai pārrakstītu šīs ierobežojošās uzskatu sistēmas, aizstājot tās ar uzskatiem, kas balstīti uz pašvērtību, mērķtiecību un dzīves pilnvērtību. Šādi vīrieši kļūst par dzīviem piemēriem saviem bērniem un mazbērniem, radot mantojumu, kas ir mīlestības un pašcieņas pilns, iegūstot iespēju izmantot savu pilno potenciālu.

Otrs būtiskais "Vīrieša mantojuma" mērķis ir stiprināt latviešu pozīciju pasaulē. Tas nozīmē veicināt tādu sabiedrības locekļu veidošanos, kuri ir ne tikai fiziski un emocionāli veselīgi, bet arī spējīgi un motivēti dot ieguldījumu savas valsts un visas pasaules labklājībā. Šī programma atbalsta vīriešus, kuri vēlas ne tikai uzlabot savu personīgo dzīvi, bet arī aktīvi piedalīties sabiedrības attīstībā, tādējādi veicinot latviešu kultūras, valodas un vērtību saglabāšanu un stiprināšanu globālā kontekstā.

Ar šo divdimensiju pieeju "Vīrieša mantojums" ne vien risina steidzamus jautājumus par vīriešu veselību un dzīves ilgumu Latvijā, bet arī veido pamatu spēcīgai, vienotai un ietekmīgai sabiedrībai, kas spēj radīt pozitīvas pārmaiņas gan lokāli, gan globāli. Programma sniedz vīriešiem iespēju atbrīvoties no apdraudošajiem ierobežojumiem un ļauj attīstīt savu unikālo potenciālu, lai kļūtu par spēcīgiem līderiem, kuri veido labāku nākotni sev, saviem tuviniekiem un visai pasaulei.

Laipni aicinām apmeklēt mūsu sociālās vietnes, jo mums ir patiess prieks komunicēt ar mērķtiecīgiem un uz izaugsmi orientētiem cilvēkiem.

Email: info@veiksmesterapija.com

© All Rights Reserved. 2024. veiksmesterapija.com

*Earnings and income representations made by Veiksmes terapija and veiksmesterapija.com and their advertisers/sponsors are aspirational statements only of your earnings potential. These results are not typical, and individual results will vary. Achieving similar results requires hard work and persistence. The results mentioned on this page are OUR results and based on our testing. We cannot guarantee that you will achieve similar results.

This site is not affiliated with or endorsed by Facebook. Additionally, this site is not endorsed or sponsored by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc

Made on
Tilda